צ'אט באתר: איך להפוך גולש באתר שלך ללקוח
שירות לקוחות

אין זה סוד שבימינו אחת מהדרכים שבעזרתן אפשר יהיה להגדיל את המכירות בכל עסק היא על ידי האינטרנט, אך זה שיש לך אתר אינטרנט זה עדיין לא מספיק.

אפילו עצם העובדה שיש תנועה באתר ושאנשים נכנסים אליו זה עוד לא אומר שאתה מגדיל כך את המכירות, כי אם אותם גולשים לא משאירים לך פרטים באתר, הרי שהם כאילו לא נכנסו אליו והם לא מהווים לקוחות של ממש. זו הסיבה לכך שאתה צריך לעשות עוד צעדים כדי להפוך את האתר שלך לעוד יותר יעיל, ותוכל לשקול להזמין שירות של צ'אט לאתר, שירות של קידום האתר או שירותים אחרים שיהפכו אותו לעוד יותר אטרקטיבי ומושך.

חשיבות התקשורת עם הלקוחות

אם תזמין שירות כמו צ'אט לאתר אשר יתבצע על ידי איש מכירות וזה לא יהיה רק צ'אט עם נותן שירות וירטואלי, למעשה הלקוח יוכל להרגיש בכך. הלקוחות של ימינו יודעים היטב לומר האם עונה להם מכונה או שהם יושבים מול אדם, וזה משנה את כל ההרגשה שלהם. זה עובד באופן פשוט ביותר, כי ברגע שבו אדם ייכנס לאתר שלך איש המכירות יוכל לזהות זאת והוא יוכל להתחיל לנהל איתו שיחה. הרבה פעמים מטרת השיחה היא לא למכור שום דבר ללקוח, אלא בסך הכול לגרום לו להשאיר פרטים באתר.

כיצד השארת פרטים באתר מקדמת את העסק?

אומנם בכך שהלקוח הפוטנציאלי ישאיר את הפרטים באתר שלך זה עוד לא יגדיל את המכירות שלך, אך זה בהחלט ישנה את הסיכוי לכך. ככל שיהיו לך יותר פרטים של יותר לקוחות תהייה לך אפשרות למכור את השירות שלך ליותר אנשים ולכן זו צריכה להיות שאיפתך.

 

עוד
מדריכים