פרוקסי בוננזה – הפרוקסי האחרון שאי פעם תצטרכו

מה זה פרוקסי?

שרת פרוקסי, בגדול ומבלי להיכנס יותר מדי לפרטים טכניים, מאפשר לנו להתחבר לאינטרנט ולבצע כל מיני פעולות באמצעות חיבור דרך שרתים (מחשבים) שונים מכל בעולם.

שאנחנו מחוברים דרך פרוקסי, אנחנו למעשה מתחברים דרך IP של מחשב אחר, שיכול להיות בישראל או בכל מקום אחר בעולם לצורך העניין.

יש באינטרנט מגוון שירותי פרוקסי חינמיים שמשמשים לצרכים שונים. צורת שימוש נפוצה היא בדיקה של מיקומים בגוגל ארה"ב כאשר אנחנו נמצאים פיזית בישראל – באמצעות פרוקסי אמריקני.

איך זה עוזר לנו?

מכיוון שבשיווק באינטרנט עסקינן, שרתי פרוקסי יכולים לעזור לנו בהמון סוגים של משימות. כמה דוגמאות:

  • בדיקת מיקומים בגוגל עפ"י אזור גיאוגרפי

  • שימוש בתוכנה/כלי שמבצע שאילתות רבות מגוגל או כל גורם אחר, על מנת למנוע חסימה של ה-IP שלנו (בדרך כלל יבוצע באמצעות כתובות פרוקסי שונות על מנת לפזר את הסיכון ולהגביר את מהירות הביצועים).

  • גלישה אנונימית באינטרנט (באמצעות שירותים כמו HideMyAss)

  • ועוד שימושים שונים…

הכירו את Proxy Bonanza

במידה ואתם משתמשים בכלים כמו Ultimate Niche Finder או כלי אחר שמבצע פעולות רבות בזמן קצר, אתם תצטרכו שירות פרוקסי. פרוקסי בוננזה מציעים חבילות שונות של שרתי פרוקסי – תלוי עד כמה אתם משתמשים "כבדים" שצריכים את המשאבים האלו.

בתור התחלה אני ממליץ על החבילה הבסיסית (Lite) שלדעתי בהחלט מספקת ביצועים טובים במידה ואתם לא מריצים שאילתות 24/7. תמורת קצת יותר מ-7$ לחודש, אתם מקבלים 10 כתובות IP שונות שנגזרות מתוך סי קלאסים (C Class).

בשורה התחתונה – שירות מומלץ. אין התחייבות ותמיד ניתן להפסיק במידה ואינכם מרוצים.

מעוניינים לנסות את פרוקסי בוננזה? התחילו כאן.

עוד
מדריכים